Tureks Uluslararası Fuarcılık; 1994 yılından beri yurtiçinde uluslararası fuarlar gerçekleştiren bir ekip tarafından 2003 yılında kurulmuştur ve hizmet verdiği sektörlerde ülke ekonomisine de katkı sağlayan etkili buluşmalara imza atmaktadır.

Türkiye’de uluslararası sektörel fuarlar organize eden Tureks, başarılı ve deneyimli organizasyon kadrosu ve  kalite odaklı çalışması ile alıcı ve satıcıları bir araya getirmekte, ulusal ve global ticarette fayda sağlama misyonunu yeni projeleri ile gerçekleştirmeye devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ
Kusursuzluk iş hedefi

Müşterilerimize tartışılmaz kalitede ürün ve hizmetleri hatasız ve zamanında sunmayı hedefliyoruz. En yüksek standartları yakalama hedefi ile çalışmaktan dolayı gurur duyuyor ve bu duygu ile motive oluyoruz.

Dürüstlük
Biz, müşterilerimizle, paydaşlarımızla ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara uyuyoruz.

Yenilik
Sürekli müşterilerimize değer katan yenilikçi çözümleri arıyoruz. Bu çözümleri geliştirirken, çalışanlarımızda yaratıcılığı, stratejik düşünceyi ve ısrarcılığı destekliyoruz.  Araştırma ve geliştirmeyle sürekli ilerlemeye çalışıyoruz.

Sorumluluk
Bireysel ve şirket olarak, yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluğu üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve şirketimizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Ekip Çalışması
İş birliği çabasının sınırsız olanaklar sağladığına inanıyoruz. Ortak hedeflerimizi kişisel çıkarlarımızın önüne koyarak kusursuzluğa ulaşıyoruz. Birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı iş birliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Liderlik
Hem şirket hem de birey olarak sürekli yaptığımız işte en iyi olmaya çabalıyoruz. Yetkinlik, güven ve beklentileri aşma tutkusu gibi kişisel liderlik niteliklerine kucak açıyor ve başkalarına da aynısını yapmaları için ilham veriyoruz.

Bağlılık
Kendimizi şirkete bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz.  Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. TUREKS’in parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz.  Hepimizin burada ortak hedef için birlikte olduğumuza inanıyoruz.

Sosyal Sorumluluk
Yaşadığı dünyanın farkında, birbirimizle, içinde bulunduğumuz toplumla, komşularımızla ile iyi ilişkiler içinde, sosyal ödevlerini yerine getiren bir kurum olarak kaynaklarımızı koruyor ve geliştirilmesine yönelik projeler üretiyoruz